-2%

Дитяча Бетонозмішувач
264 ₴
258,72 ₴
- В наявності
- Код: 3718
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка "Автоміксер" від фірми "ТехноК". Ще одна цікава кольорова бетономішалка, на цей раз з червоною кабіною водія, жовтим кузовом і блакитним "Міксером". Від інших родичів транспорт вирішив виділитися можливістю автоматичної прокрутки бетономішалки, за допомогою рукоятки, яка прикріплена до автомобіля з боку водія. Кузов транспорту відкидається, якщо перемішану продукцію необхідно висипати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,72 ₴
