-2%

Уцінка!!! Лялька Star toys «Дівчинка коала» (18 см) шарнірна DH2170
141 ₴
138,18 ₴
- В наявності
- Код: DH2170
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька Star toys «Дівчинка коала» з висотою 18 см - це чарівний колекційний предмет, який приверне увагу любителів кумедних і унікальних іграшок. Вона має шарнірну конструкцію, що дає їй змогу приймати різні пози та створювати різноманітні сцени гри.
Товар знижений в ціні, оскільки пошкоджено упаковку!!! Цілісність куклі не порушена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 11 см |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Ширина | 5.5 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | шарнірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,18 ₴
