-2%

Каталка 3077 Технок
790 ₴
774,20 ₴
- В наявності
- Код: 3077
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий автомобіль-каталка для веселого проведення Вашого малюка. Перед звичайним велосипедом такі толокари мають низку переваг:
1. Широкі колеса такого толокара не дасть машинці перевернутися.
2. Колесо не проколеться й не спуститьться.
3. Набагато легше свого залізного брата
4. вибрати будь-який дизайн, на будь-який смак.
На кермі розташовані кнопочки, під час натискання яких малюк почує веселі мелодії, сигнали.
Під сидінням каталки є багажник, у який можна скласти необхідні для малюка речі або іграшки, що дуже зручно.
Доставка каталки здійснюється тільки Новою поштою згідно з тарифом.
З повною оплатою або 20% передоплатою на карту від вартості товару.
Прости за тимчасові труднощі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 70 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | каталка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774,20 ₴
