-2%

Тісто для ліплення "Master Do" 4 баночки TMDB-01-03
111 ₴
108,78 ₴
- В наявності
- Код: TMDB-01-03
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тісто для ліплення "Master Do" - це набір із 4 баночок по 50 г кожна. У наборі представлені чотири яскраві кольори: синій, зелений, жовтий і червоний.
Це тісто ідеально підходить для розвитку моторики та творчого мислення у дітей. Воно м'яке, еластичне і легко піддається моделюванню.
Тісто "Master Do" не залишає слідів на руках і не кришиться, що дозволяє дітям насолоджуватися процесом ліплення, не турбуючись про чистоту.
Кожна баночка тіста зручно упакована, що дає змогу зберігати його свіжість і запобігає висиханню.
Набір тіста для ліплення "Master Do" стане чудовим подарунком для дітей, розвиваючи їхні творчі здібності та уяву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 4 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 11 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | тісто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108,78 ₴
