-2%

Розкопки "Динозаври" TN-1193 ⁇ 1195 ⁇ 1197
379 ₴
371,42 ₴
- В наявності
- Код: TN-1193|1195|1197
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкопки TN-1193 ⁇ 1195 ⁇ 1197 (48 шт ⁇ 2) "Динозаври", 3 різновиди мікс, у наборі окуляри + інструкції, кор.16,5*2*11,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIA YU TOY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Геологічний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TN-119311951197 |
| Вага | 0 |
| Матеріал | Змішаний |
| Стать | Для всіх |
| Упарювання | Коробка |
| Штрихкод | 6981266050067 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371,42 ₴
