-2%

М'яка іграшка кролик C31707
252 ₴
246,96 ₴
- В наявності
- Код: C31707
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка кролик C31707
Розмір: 18*17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,96 ₴

