
М'яка іграшка Shantou "Зайчик окастик" розмір 20 см Білий C30801
278 ₴
- В наявності
- Код: C30801-1
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка "Зайчик окастик" C30801
Розмір іграшки: 20 см
Іграшка продається в коробочці.
Матеріал штучне хутро, що робить кролика дуже пухнастим і милим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 9 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Білий |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴
