-2%

Музичний телефончик Shantou собачка Kids hits з шелестящими вушками KH09/002
338 ₴
331,24 ₴
- В наявності
- Код: KH09/002
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музичний телефончик собачка Kids hits KH09/002 з шелесткими вушками. Собачка розповідає вірші, співає пісні, видає смішні звуки та світиться різнобарвними ліхтариками.
Розмір іграшки: 14*12 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Висота | 24 |
| Висота паковання | 240 мм |
| Довжина паковання | 180 мм |
| Кількість складових елементів | 1 |
| Тип | Телефон |
| Паковання | Блістер |
| Ширина | 7 |
| Ширина паковання | 70 мм |
| Мови | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,24 ₴







