-2%

Пенал-косметичка "Blossoms" з блискітками 87-99888
157 ₴
153,86 ₴
- В наявності
- Код: 87-99888
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозорий пенал-косметичка "Blossoms" з блискітками 87-99888 має одне відділення під замочком.
Розмір: 20*3*7.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153,86 ₴
