-2%

Музичний телефончик Shantou Кролик Kids hits з шелестящими вушками kh09 /003-2
338 ₴
331,24 ₴
- В наявності
- Код: kh09/003-2
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музичний телефончик зайчик Kids hits kh09/003-2 з шелесткими вушками.
Зайчик розповідає вірші, співає пісні, видає смішні звуки та світиться різнобарвними ліхтариками.
Розмір іграшки: 14*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Висота | 240 |
| Довжина: | 180 мм |
| Кількість складових елементів | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,24 ₴
