-2%

Лялька Star Toys "BFI" TK712 сюрприз Star
278 ₴
272,44 ₴
- В наявності
- Код: TK712
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька "BFI" Star Toys TK712 сюрприз
Лялька Star Toys "BFI" TK712 сюрприз - це іграшка-сюрприз, яка може містити різні аксесуари та елементи одягу, які можна одягати на ляльку. Лялька має безліч деталей, які роблять її схожою на реальну людину, як-от м'яке волосся, манікюр і макіяж. Вона також має артикульовані кінцівки, що дає їй змогу приймати різні пози. Ця лялька є чудовим подарунком для дітей, які люблять грати з ляльками і створювати свої власні історії.
У наборі:
прозора колба;
шарнірна лялька 27 см;
1 пакетик із сюрпризом (аксесуари для ляльки);
підставка для ляльки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272,44 ₴
