
М'яка іграшка Копиця Собака "Пес Патрон" музичний 00114-71
629 ₴
- В наявності
- Код: 00114-71
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка Копиця Собака Патрон музичний 00114-71 - це кумедна іграшка для дітей, виконана у вигляді симпатичного песика. Вона має м'яку текстуру та приємні на дотик матеріали, що робить її чудовим вибором для дітей будь-якого віку. Крім того, вона оснащена музичним модулем, який відтворює пісню українською мовою, при натисканні на животик іграшки. Розмір іграшки становить 35 см, що робить її досить великою і зручною для обіймання. Ця м'яка іграшка стане чудовим подарунком для будь-якої дитини, яка обов'язково полюбить її і буде рада грати з нею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴







