-2%

М'яка іграшка Star toys "Холодне серце" Анна 55 см C49813-4
379 ₴
371,42 ₴
- В наявності
- Код: C49813-4
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка Star toys "Холодне серце" Анна 55 см C49813-4 - це чудова іграшка, яка представляє персонажа з популярного мультфільму "Холодне серце". Ця іграшка має розмір 55 см, що робить її досить великою для обіймів та ігор. Вона виконана уважно і з високою якістю, щоб діти могли насолоджуватися грою з нею протягом довгого часу. Іграшка Анни з "Холодного серця" стане чудовим подарунком для прихильників цього мультфільму і принесе їм масу радості та задоволення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371,42 ₴
