-2%

Інтерактивна тварина Star toys "Панда з малюком" українська озвучка M5086
1 039 ₴
1 018,22 ₴
- В наявності
- Код: M5086
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивна тварина Star toys "Панда з малюком" українська озвучка M5086 - це дивовижна іграшка, яка принесе радість і веселощі вашій дитині. Вона працює від двох батарейок типу АА (не входять до комплекту) і має кілька сенсорних точок, які реагують на дотики. Під час торкання іграшка співає пісні, видає звуки, бурмоче та багато іншого, що робить її дуже привабливою для дітей.
Розміри іграшки такі: велика панда - 24 см, маленька - 10 см. Ця іграшка чудово підходить для гри в домашніх умовах або в подорожах, і вона стане чудовим подарунком для будь-якої дитини, яка обожнює тварин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018,22 ₴








