Ігровий набір Shantou "Кухня з флоксовим зайцем" 6681 являє собою захопливий набір для дітей, що дає змогу створити затишну кухонну атмосферу. До комплекту входить:
- Кухонний гарнітур, який містить усі необхідні елементи для гри в приготування смачних страв.
- Обідній стіл зі стільцями, де можна влаштувати затишні посиденьки і пригощати своїх гостей.
- Кухонне начиння: посуд, щоб маленькі шеф-кухарі могли готувати і сервірувати вигадані страви.
- Флоксовий зайчик - дівчинка, розміром 10 см, який стане вірним другом і компаньйоном в іграх.
Цей ігровий набір дасть змогу дітям втілити свої кулінарні фантазії, розвиваючи творче мислення та уяву. Створіть свою власну кухню з флоксовим зайцем і пориньте в чарівний світ гри та уяви!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота паковання | 190 мм |
| Довжина паковання | 360 мм |
| Тип | Домашня тварина |
| Ширина паковання | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴


