
Музична книга Shantou "Твоя перша книга" українська мова 52047
520 ₴
509,60 ₴
- В наявності
- Код: 52047
- +380 (50) 556-91-92Олена
Розвивальна іграшка для дошкільника, музична книжка "Твоя перша книжка" озвучена українською мовою 52047 - це унікальна іграшка, розроблена спеціально для дітей дошкільного віку, щоб допомогти їм розвивати різнобічні навички та вміння. Книжка оснащена сенсорною кнопкою, яка дає змогу активувати сторінки та вмикати різні звукові ефекти. Дитина може натискати на літери, цифри та вивчати їх, а також слухати вірші, пісеньки та казки.
Крім того, книжка пропонує різноманітні ігри, ребуси, абетку та цифри, що сприяє розвитку інтелекту та логічного мислення. Вона також містить прості математичні задачі, які допоможуть розвинути навички лічби та арифметики.
Але це ще не все! Книга також дає змогу дитині малювати фломастером на спеціально призначених сторінках і стирати написи, що розвиває дрібну моторику, творче мислення та уяву.
Таким чином, "Твоя перша книжка" - це не просто іграшка, а повноцінний розвиваючий інструмент, що допоможе вашому малюкові навчатися, розвиватися і радіти новим знанням і навичкам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Кількість сторінок | 10 |
| Обкладинка | Тверда |
| Стан | Новий |
| Тип книги | Музична |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 25.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 3 мм |
| Довжина паковання | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Регулятор гучності | Да |
| Тип живлення | Батарейки |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 23 |
| Ширина паковання | 255 мм |
| Мови | Український |
- Ціна: 509,60 ₴









