
Ігровий набір Shantou Гараж швидка допомога з рацією CLM-557
1 426 ₴
1 397,48 ₴
- В наявності
- Код: CLM-557
- +380 (50) 556-91-92Олена
Ігровий набір Shantou Гараж швидка допомога CLM-557 - це захоплива іграшка, яка дає змогу дітям вжитися в роль медичних працівників. До набору входить гараж, а також автомобіль швидкої допомоги, який оснащений музичними та світловими ефектами.
Особливістю цього набору є наявність робочої радіостанції, яка дає змогу дітям взаємодіяти та координувати свої дії в грі. Крім того, на даху гаража встановлено гучномовець, який додає реалістичності та веселощів в ігровий процес.
За допомогою цього ігрового набору діти зможуть створювати різні сценарії та рольові ігри, пов'язані з медичною допомогою. Вони зможуть вигадувати ситуації, рятувати пацієнтів, використовувати медичне обладнання та приймати виклики.
Ігровий набір Shantou Гараж швидка допомога CLM-557 подарує вашій дитині багато веселощів і можливості розвивати свою фантазію та соціальні навички. Він ідеально підходить для дітей, які цікавляться медициною і хочуть відчути себе справжніми героями в білих халатах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 195 мм |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Швидка допомога |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 1 397,48 ₴









