-2%

Трансформер Play Smart Великий праймбот «Вертоліт» десептикон (18 см) 8111
608 ₴
595,84 ₴
- В наявності
- Код: 8111
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансформер Великий праймбот "Гелікоптер" 8111 десептикон - це іграшка, яка являє собою потужного і небезпечного робота-десептикона, здатного перетворюватися на гелікоптер. Він виконаний у чорно-сріблястих тонах, що надає йому загрозливого вигляду.
Коли трансформер перетворюється на гелікоптер, його руки і ноги складаються, а його тіло набуває форми крила. Вертоліт має два потужні двигуни і величезний гвинт, який може обертатися. Крім того, він оснащений ракетними установками і кулеметами, що робить його ще більш небезпечним для ворогів.
Трансформер Великий праймбот "Вертоліт" 8111 десептикон - це чудовий подарунок для любителів трансформерів і роботів. Він дасть змогу дитині на власні очі уявити себе в ролі героя, який захищає світ від злих десептиконів.
Розмір трансформера: 18 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,84 ₴









