
Уцінка!!! Набір лікаря Shantou "Будова людини" з органами 2902
454 ₴
444,92 ₴
- В наявності
- Код: 2902
- +380 (50) 556-91-92Олена
Уцінка!!! Набір лікаря Shantou "Будова людини" з органами 2902 - це дитячий набір, який допоможе дитині краще зрозуміти будову людини.
У наборі є розбірний торс, який дає змогу дитині вивчати внутрішні органи людини. Також до набору входить набір лікаря, що містить такі предмети, як ножиці, щипці, шприц, градусник, окуляри та інші медичні інструменти.
Цей набір допоможе дитині розвинути інтерес до науки про людину, а також поліпшити її моторні навички та уяву. Дитина зможе грати в лікаря, розбираючи і збираючи торс, вивчаючи органи та їхні функції.
Уцінка цього набору означає, що він має невеликі дефекти або пошкодження, але це не впливає на його основні функції та можливості. Це чудова можливість придбати цей набір за більш доступною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір юного доктора |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 444,92 ₴
