-2%

Калейдоскоп жовтий 15 см WC82/2 — дитяча оптична іграшка з візерунками та пластиковими вставками
56 ₴
54,88 ₴
- В наявності
- Код: WC82/2
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жовтий калейдоскоп WC82/2 довжиною 15 см — це яскрава класична оптична іграшка, яка подарує дітям море вражень. Виготовлений зі щільного картону, легкий, безпечний і зручний для дитячих рук. Усередині — різнокольорові пластикові скельця різної форми, які утворюють незвичайні мозаїчні візерунки. Варто лише покрутити калейдоскоп — і перед очима з’являються нові дивовижні картини. Ідеально підходить для розвитку уважності, уяви та зорового сприйняття. Це іграшка, яка не втрачає популярності серед дітей різного віку.
Переваги:
-
Змінює мозаїчні візерунки під час обертання
-
Яскравий жовтий корпус зі щільного картону
-
Усередині — кольорові пластикові вставки
-
Легкий та безпечний для дитини
-
Розвиває фантазію та спостережливість
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | Калейдоскоп дитячий |
| Модель | WC82/2 |
| Довжина | 15 см |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Щільний картон |
| Наповнення | Пластикові різнокольорові вставки |
| Функціональність | Обертається, змінює візерунки |
| Стать | Універсальний |
| Вік | Від 3 років |
| Упаковка | Без індивідуальної коробки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Калейдоскоп |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54,88 ₴



