-2%

Робот Трансформер Тобот Міні D - зелений, 12 см (Модель 238D)
264 ₴
258,72 ₴
- В наявності
- Код: 238D
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот Трансформер Тобот Міні D - зелений, 12 см - це захоплива іграшка, яка являє собою робота, здатного трансформуватися в машинку. Він має розмір 12 см і виконаний у високоякісному виконанні. Робот Тобот D має яскравий дизайн і деталізоване оздоблення, що робить його привабливим для дітей будь-якого віку. Ця іграшка дасть змогу дітям втілити свої фантазії в життя і створювати захопливі сценарії гри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Персонажі | Тобот D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,72 ₴







