Дитяча каталка-толокар для фізичного та розумового розвитку Вашого малюка. Виготовлений цей дитячий транспорт з міцного та безпечного матеріалу - пластмаси. Кататися на ньому потрібно відштовхуючись ніжками від землі або підлоги. У цього дитячого автомобіля відкривається капот і є багажник, в який малюк може скласти свої речі.
Доставка каталки здійснюється тільки Новою поштою згідно з тарифом.
З повною оплатою або 20% передоплатою на карту від вартості товару.
Вибачте за тимчасові труднощі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2340 |
| Тип | толокар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴

