-2%

Каталка мотоцикл 5859
1 228 ₴
1 203,44 ₴
- В наявності
- Код: 5859
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий пластмасовий транспорт, сучасний толокар у формі мотоцикла. Матеріал, з якого зроблений — пластмаса досить міцна й екологічно нешкідлива, зроблена в Україні.
Транспорт витримує навантаження до 30 кг.
У цьому, формі дитячої розваги, не передбачені педалі, оскільки він призначений більш для фізичного розвитку малюка. Кататися на ньому потрібно відштовхуючись ніжками від землі й підлоги, залежить від того, де Ваш малюк буде лихачить.
Доставка каталки здійснюється тільки Новою поштою згідно з тарифом.
З повною оплатою або 20% передоплатою на карту від вартості товару.
Вибачте за тимчасові труднощі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 53 см |
| Довжина | 74 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоцикл |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203,44 ₴









