-2%

Пенал шкільний "Sweet" 930593
227 ₴
222,46 ₴
- В наявності
- Код: 930593
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал шкільний "Sweet" 930593. Пенал містить одне відділення та два закоти з розкладом занять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 3.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Щільний картон, Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,46 ₴

