-2%

Набір головоломок Yi wu jiayu Кубик-рубика FX7789-2
354 ₴
346,92 ₴
- В наявності
- Код: FX7789-2
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головоломок кубика-рубіка складається з трьох штук. Всі з головоломок мають яскраве забарвлення й легко обертаються, що дасть змогу складати їх із великою швидкістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 5x5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346,92 ₴
