-2%

Іграшка Shantou Касовий апарат із терміналом 668-48
979 ₴
959,42 ₴
- В наявності
- Код: 668-48
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий касовий апарат для ігор у магазин. Призначена для дітей від 3 років. Іграшка працює від батарейок АА 4 штуки (до комплекту не входять) і AG13 2 штуки (комплектуються).
У комплекті:
Сканер купюр.
Термінал.
Касовий апарат зі знімним екраном.
Кошик із продуктами.
Набір окремих продуктів.
Картка та іграшкові гроші.
Розмір касового апарату: 12*15 см
Розмір сканера: 7*9 см
Розмір термінала: 15*7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959,42 ₴


