-2%

Машина-гараж Jia yu toy "Engineering" жовта 660-A208
600 ₴
588 ₴
- В наявності
- Код: 660-A208
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика жовта машина з міцного пластику працює від батарейок AG13 (входять у комплект). При натисканні на кнопочки, на даху машини, вона починає світитися і відтворювати звуки.
На передньому бампері є перемикач для відкриття машини. Іграшка ділиться на дві частини і служить гаражем для малих будівельних машин.
У наборі є виконроб будівництва у вигляді пластмасової фігурки.
Розмір: великої машини - 28 см, маленьких будівельних машин - 7 см, чоловічка - 10 см.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴









