Пластмасова іграшка будівельний трактор жовтого кольору, у нього підіймається й опускається ківш, на колесах одягнена гумова гусениця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 3+ |
| Паковання | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴

