Синій трактор з ковшем ззаду. Трактор зроблений з міцної безпечної пластмаси українською фірмою Технок.
- великі міцні колеса, на металевій осі, що дозволяє грати в піску;
- ківш трактора рухається, може копати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

