-2%

Трактор 6290 Технок жовтий
301 ₴
294,98 ₴
- В наявності
- Код: 6290
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жовтенький трактор у якого:
- ківш із ручкою;
- снігоочисник;
- поворотна платформа.
Трактор зроблений із міцної безпечної пластмаси української фірмою Технок.
- великі міцні колеса, на металевій осі, що дає змогу грати в піску;
- ківш трактора рухається, може копати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 3+ |
| Паковання | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294,98 ₴
