-2%

Машина автокран 4562 синій
338 ₴
331,24 ₴
- В наявності
- Код: 4562
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина автокран виготовлено українською фірмою Технок з безпечного міцного пластику.
У машинки:
- великі колеса на металевій осі, що дозволяє грати їй в пісочниці;
- поворотний кран;
- гак, який механічно піднімається і опускається (збоку є ручка яку потрібно крутити);
- стріла автокрана висувається;
- можна прив'язати мотузку до машини і тягнути за собою.
Довжина машини: 36 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | 3+ |
| Тип | Машинка |
| Паковання | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,24 ₴
