Машинка Yi wu jiayu Таксі музичне wy560c - це яскрава жовта іграшкова машина, яка обов'язково приверне увагу маленьких автомобільних фанатів. Вона оснащена дверцятами, що відчиняються, і прикрашена шашкою "taxi" на даху. У верхній частині автомобіля розташовані чотири кнопки, під час натискання на які відтворюються звуки, як-от сигнал, шум мотора тощо, а також підсвічується шашка "таксі". Іграшку виготовлено з міцного та безпечного пластику, що забезпечує довговічність і безпеку використання. Розмір іграшки становить 24 см, що робить її зручною для дитячих рук. Машинка Yi wu jiayu Таксі музична wy560c являє собою чудовий вибір для розваги та ігор вашої дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴




