-2%

Іграшка Трактор Orion молоковоз молоковоз 353
294 ₴
288,12 ₴
- В наявності
- Код: 353
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка Трактор Orion молоковоз 353 призначена для гри в пісочниці та має розмір приблизно 50 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,12 ₴
