-2%

Набір пищалок А101-8
376 ₴
368,48 ₴
- В наявності
- Код: А101-8
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір гумових пищалок, з допомогою яких дитина вивчить цифри, кольори і форми. Набір складається з десяти різнокольорових кубиків.
Розмір однієї пищалки 5*5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jia Yu Trade |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота паковання | 300 мм |
| Довжина паковання | 200 мм |
| Кількість складових елементів | 10 |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368,48 ₴
