-2%

Набор для опытов "Chemistry kids" 10 экспериментов CHK-01-03
389 ₴
381,22 ₴
- В наявності
- Код: CHK-01-03
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безопасное образовательное творчество с набором "Chemistry kids" 10 экспериментов включает в себя:
- Мерная ложка;
- очки;
- перчатки;
- пластиковая ложка;
- пластиковый стакан 2 шт.;
- вещество №1 (Поликарбонат натрия);
- вещество №2 (Роданид аммония);
- речовина №3(Хлорид заліза);
- чашка Петрі 2 шт.;
- речовина №4 (Кукурудзяний крохмаль);
- речовина №5 (Полівініловий спирт);
- речовина №6 (Тетраборат натрію);
- Акрилова фарба;
- рідкий барвник (зелений);
- рідкий барвник (жовтий);
- речовина №8 (Лікоподій);
- повітряна куля;
- трубочка;
- нитка муліне 5 м;
- речовина №9 (сода харчова);
- речовина №10 (Оцтова кислота) 2 шт;
- повітряна куля смайл;
- дріт металевий;
- нитка муліне 0,2 м;
- речовина №7 (мильний розчин).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Хімія |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381,22 ₴

