-2%

Набір для дослідів "Chemistry kids" 10 експериментів CHK-01-01
389 ₴
381,22 ₴
- В наявності
- Код: CHK-01-01
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безпечне освітнє творчість з набором "Chemistry kids" 10 експериментів включає в себе:
- Мірна ложка;
- окуляри;
- рукавички;
- піпетка;
- пластикова ложка;
- пластиковий стакан 3 шт.;
- дресирований восьминіг;
- речовина №1 (Полівініловий спирт);
- речовина №2 (Тетраборат натрію);
- рідкий барвник (зелений) 2 шт;
- рідкий барвник (червоний) 2 шт;
- пластикова воронка;
- трикотажна тканина;
- канцелярська гумка;
- речовина №5 (мильне засіб);
- речовина №3 (сода харчова);
- речовина №4 (оцтова кислота) 2 шт.;
- картонний вулкан;
- свічка парафінова;
- металевий дріт;
- повітряна куля;
- серветки 2 шт;
- рідкий барвник (жовтий) 2 шт;
- рідкий барвник (синій).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Хімія |
| Упаковка | |
| Діаметр упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381,22 ₴

