
Ігровий набір Shantou "Гараж автомийка" будтехніка CLM-887-1
1 280 ₴
1 254,40 ₴
- В наявності
- Код: CLM-887-1
- +380 (50) 556-91-92Олена
Ігровий набір Shantou "Гараж автомийка" будтехніка CLM-887-1 - це захопливий ігровий комплект, який дасть змогу дітям зануритися у світ автомийок і будівельної техніки. У наборі представлено автомийку з цікавими функціями, як-от коло, що обертається всередині мийки, підсвічування боксу автомийки та ефект бризкання води. Дах мийки обладнано кнопками, під час натискання на які іграшка відтворює звуки, що додає реалістичності ігровому процесу.
Машинка, що входить до комплекту, має розмір 15 см, а сама мийка досить велика - 20*19*11.5 см, що дає змогу дитині легко керувати іграшкою та втілювати свої ігрові ідеї. Для роботи автомийки необхідні 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту).
Цей ігровий набір не тільки розважить дитину, а й допоможе розвинути її уяву, творче мислення та координацію рухів. Завдяки яскравим фарбам і цікавим функціям, ігровий набір Shantou "Гараж автомийка" будтехніка CLM-887-1 стане чудовим подарунком для будь-якого маленького автолюбителя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота паковання | 220 мм |
| Довжина паковання | 340 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина паковання | 240 мм |
- Ціна: 1 254,40 ₴







