Дитяча рибалка з улюбленими героями акулами з мультфільму "Baby shark".
У наборі:
- 4 акули;
- вудка:
- сачок у вигляді рибки.
Розмір кожної рибки: 9 см
Вудка: 40 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для ігор із водою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴

