-2%

Робот-трансформер Shantou Оптимус Прйм "Defomation" 611-30b
552 ₴
540,96 ₴
- В наявності
- Код: 611-30b
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540,96 ₴









