-2%

Іграшкова зброя Yi wu jiayu Бластер "Growler" поролонові кулі H01
904 ₴
885,92 ₴
- В наявності
- Код: H01
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бластер "Growler" поролонові кулі H01 працює від акумулятора.
У наборі:
- многозарядный бластер-кільце 18 см;
- патрони поролонові 28 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бластер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885,92 ₴

