-2%

Набір тварин Shantou "Ферма" домашні тварини 2022-100A
766 ₴
750,68 ₴
- В наявності
- Код: 2022-100A
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір тварин Shantou "Ферма" домашні тварини 2022-100A - це ігровий набір, який містить усі необхідні деталі для створення ферми. У комплекті є деталі для побудови будинку, поле, фігурки тварин (4 штуки), лампа та аксесуари.
Одна з особливостей цього набору - наявність світлових функцій. До комплекту входять 3 батарейки типу LR44, які дають змогу вмикати та вимикати світло в лампі.
Набір призначений для гри з гумовими тваринами на фермі. Він може стати чудовим подарунком для дитини, адже допоможе їй весело проводити час, одночасно знайомлячись із різними тваринами та розвиваючи свою фантазію. Також гра з цим набором сприяє розвитку посидючості та дрібної моторики у малюків.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 246 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Домашня тварина |
| Ширина | 96 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2022-100A |
| Вага | 0 |
| Стать | Для всіх |
| Упарювання | Коробка |
| Штрихкод | 6983313401495 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750,68 ₴

