-2%

Джип на радіокеруванні "Fast car" 806-15B
884 ₴
866,32 ₴
- В наявності
- Код: 806-15B
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джип на радіокеруванні "Fast car" 806-15B працює від акумулятора. Під час увімкнення їде вперед, назад, вправо, вліво. Пульт працює від батарейок АА 2 штуки (до набору невходять).
Розмір іграшки: 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yi Wu Jiayu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Баггі |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866,32 ₴


