-2%

М'яка іграшка Shantou качечка "Лалафанфан" з додатковим набором одягу lf4732
556 ₴
544,88 ₴
- В наявності
- Код: lf4732
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка Shantou качечка "Лалафанфан" з додатковим набором одягу lf4732
На обличчі, з рожевими щічками, надіті окуляри, які зможе одягнути сама власниця качечки.
Дзьоб у Лалафанфан пластиковий, повертається в сторони, щоб надати іграшці трохи емоцій.
Розмір іграшки: 30 см
Ось фото з другим набором одягу:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Стан | Новий |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Іграшка антистрес |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544,88 ₴
