-2%

Інтерактивна іграшка Shantou повторюшка "Заєць" M1979-4
429 ₴
420,42 ₴
- В наявності
- Код: M1979-4
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка інтерактивна іграшка повторюшка "Глазастик заєць" M1979-4. Іграшка повторюха працює від батарейок ААА — 3 штуки (до комплекту не входять).
Розмір ведмедика: 15 см.
Розмір ведмедика: 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 10 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Особливості | Диктофон, Відтворення звуків/фраз людей |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 15 мм |
| Довжина упаковки | 10 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420,42 ₴
