-2%

Дитячий Smart phone Shantou "Ферма" KH03/003
338 ₴
331,24 ₴
- В наявності
- Код: KH03/003
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий Smart phone "Ферма" KH03/003
Розмір іграшки: 14*7 см
Смартфончик навчить дитину:
рахувати до трьох;
навчить фігурам та формам;
познайомить із тваринами.
Дитячий смарфончик заспіває колискові та пісні, також у ньому є 2 гри. Телефон дуже яскравий і світиться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 8 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Телефон |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 2 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,24 ₴








