-2%

Пенал учнівський "Bourgeois" wb-2078
202 ₴
197,96 ₴
- В наявності
- Код: wb-2078
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал учнівський "Bourgeois" wb-2078 має одне відділення під замком.
Розмір: 20*5*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,96 ₴
