-2%

Пенал-косметичка "Бантик" у смужку 9865445G
177 ₴
173,46 ₴
- В наявності
- Код: 9865445G
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал-косметичка "Бантик" 9865445G у смужку має одне відділення під замком.
Розмір: 11*20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 20 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173,46 ₴
