-2%

Пенал учнівський "Тедді" 930448
227 ₴
222,46 ₴
- В наявності
- Код: 930448
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал учнівський "Тедді" 930448 має одне відділення під замком. Усередині дві перегородки та гумки для олівців і ручок.
Розмір: 19*3*13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 19 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,46 ₴

