-2%

Музична гра Hola "Дитячий садок" E935
1 477 ₴
1 447,46 ₴
- В наявності
- Код: E935
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музична гра Hola "Дитячий садок" E935 працює від батарейок AA 3 штуки (до набору не входять). Під час вмикання грає весела музика. Рухається і світиться диск усередині будиночка, туди можна поставити фігурки тварин і вони будуть весело кружляти під музику. У комплекті є ростомір і гойдалка.
Розмір іграшки: 29*32 см
Розмір фігурок: 7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 2 років |
| Матеріал | Пластмаса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447,46 ₴








