-2%

Лялька Star Toys "Style ml" TK703 сюрприз
252 ₴
246,96 ₴
- В наявності
- Код: TK703
+380 (93) 395-53-90
Максим- +380 (50) 556-91-92Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька "Style ml" Star Toys TK703 сюрприз
Лялька "Style ml" Star Toys TK703 сюрприз - це іграшка-сюрприз, що містить у собі ляльку з аксесуарами для створення різних стилів та образів. Кожна лялька має свій унікальний набір аксесуарів, який можна використовувати для створення різних модних образів. Лялька "Style ml" Star Toys TK703 сюрприз може стати чудовим подарунком для дівчаток, які люблять моду та стиль.
У наборі: шарнірна лялька 27 см; гребінець; пакетик із сюрпризом (аксесуари для ляльки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246,96 ₴
